Haberler

Bugün Sıcak Haberler, Son Dakika, Gündem

Son Dakika - GündemSporYaşam - SağlıkEkonomi - Döviz
 • SON DAKİKA: Ticaret Bakanı Mehmet Muş kimdir, kaç yaşında, görevleri neler?

  [ Salı, 20 Mayıs 2021 22:56:53 GMT ]


  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş atandı. Peki ama Mehmet Muş kimdir, kaç yaşında, görevleri neler?
 • SON DAKİKA: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin kimdir kaç yaşında, nereli?

  [ Salı, 20 Mayıs 2021 22:51:47 GMT ]


  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine Vedat Bilgin atandı. Peki ama Vedat Bilgin kimdir, kaç yaşında, görevleri neler?
 • SON DAKİKA: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık kimdir, kaç yaşında, görevleri neler?

  [ Salı, 20 Mayıs 2021 22:43:00 GMT ]


  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık atandı. Peki ama Derya Yanık kimdir, kaç yaşında, görevleri neler?
 • Son dakika haberi: Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması

  [ Salı, 20 Mayıs 2021 21:03:00 GMT ]


  Gelen son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, lise öğrencilerinin sınavlarına ilişkin, "Ben 'Her şeyi boş verin.' diyerek hoş görülmekten yana mı olmalıyım? Salgın var, olağanüstü bir durum var, bir, iki, üç sınav değil, bir sınav olsun bakış açısındayım. Tamamen boş verdiğimizde canlı dersler kapandığında ya da sınavlar olmadığında çocukların yüzde 90 civarı her şeyi bırakıyor." dedi.