Ekonomi Haberleri

Bugün Sıcak Haberler

 • THY, "2022 Yılı Avrupa'nın En İyi Tasarıma Sahip Hava Yolu" seçildi

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 12:27:00 GMT ]


  Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Havalimanı yolcu temas noktaları ve kabin içi deneyim tasarımlarıyla havacılık sitesi "TheDesignAir" tarafından "2022 Yılı Avrupa'nın En İyi Tasarıma Sahip Hava Yolu" seçildi.
 • 70 yaşındaki Hayriye teyze, kendi üretiyor buzhanesinde muhafaza edip dünyaya satıyor

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 12:03:00 GMT ]


  Bursa'nın Kestel ilçesinde armut yetiştiren Hayriye Gündoğan, evinin bahçesine devlet desteğiyle yaptırdığı soğuk hava deposu sayesinde ürünlerinin satışında nakliye ve depolama masrafını azalttı.
 • EYT'de yaş sınırı olacak mı? Bakan Bilgin'den açıklama

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 11:25:00 GMT ]


  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, EYT'de yaş sınırıyla ilgili soruya, "Genel Kurul'daki bütçe görüşmelerinde açıklayacağım" dedi.
 • Yanı başımızda devasa proje: Türkiye'den destek istediler

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 11:20:00 GMT ]


  Irak'ın Basra şehrindeki Büyük Faw Limanı'ndan başlayarak Türkiye sınırına ulaşması planlanan "Kuru Kanal" koridoru inşa edilecek. Irak'ın çok önem verdiği devasa projenin iki ayaktan oluştuğu öğrenildi. Irak Limanları Genel Şirketi Genel Müdürü Dr. Farhan al-Fartoosi, "Kuru Kanal konusunda Türk şirketlerle işbirliğini öngörüyoruz." ifadelerini kullandı. Fartoosi, "İki ülkenin doğru bir siyasetle bu projenin tamamlanması konusunda anlaşma yapması gerekiyor. Sonuçta iki ülke arasında olan bir projedir. Dolayısıyla Türkiye'nin de bunu desteklemesi gerekiyor." dedi.

Haber Kategorileri

Son Dakika - GündemSporYaşam - SağlıkEkonomi - Döviz