Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Lefkoşa

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Lefkoşa randevu, adres, telefon , ulaşım harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Randevu AlHarita ve Yol Tarifi'da Devlet HastanesiTelefon : (0392) 223 24 41Randevu T : 182Adres : Dr. Niyazi Manyera Sk, Lefkoşa, Web : bndh.gov.ct.trHata BildirYorum Ekle

Lütfen Dikkat : Telefonla Randevu Alma Hattı "182" Randevu Alma web sitesi https://www.mhrs.gov.tr/ dir.En sağlıklı ve güncel bilgiler için Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Lefkoşa resmi web sitesini ziyaret ediniz yada telefon numarasından iletişim kurunuz.

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Lefkoşa Haritası

Yol Tarifi Al

Diğer Devlet Hastaneleri

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Lefkoşa

Dr. Niyazi Manyera Sk, Lefkoşa

Lefke Cengiz Topel Hastanesi

Ankara Caddesi Güzelyurt, Lefkoşa

Girne Dr. Akçiçek Hastanesi

Mustafa Çağatay Cd, Girne

Gazimağusa Devlet Hastanesi Kıbrıs

Salamis Yolu, Gazimağusa,Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Benzer Kurumlar

Mağusa Tıp Merkezi Hastanesi

Eşref Bitlis Caddesi Gazimağusa, KKTC

Faydalı Bağlantılar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü : http://www.istanbul.pol.tr/Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü : https://www.tkgm.gov.tr/Merkezi Hekim Randevu Sistemi : https://www.mhrs.gov.trHastane Randevu Sistemi : https://www.hastanerandevu.gov.trSağlık Bakanlığı : https://www.saglik.gov.trE-Devlet : https://www.turkiye.gov.tr/ Müşteri HizmetleriHaritalar : http://www.harita.net.tr/Konsolosluk : https://www.konsolosluk.gov.tr/ https://www.nvi.gov.trYetkili Servisler : https://yetkiliservisi.gen.trÇalışma Saatleri : https://calismasaati.gen.tr

Yorumlar

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Lefkoşa, kullanıcı yorumları

Uyarı :

Küfür , hakaret ve lanet söylemleri içeren yorumların yazılması yasaktır.Olumsuz yönde yazılan yorum ve öneriler genel ahlak ve nezaket yazım kurallarına uygun olmalıdır.Lütfen kurallara uyunuz.