Son Dakika Haberleri

Bugün Sıcak Haberler

 • Son dakika: Bakan Koca'dan CHP'li vekilin 'günlük 29 bin koronavirüs vakası var' iddasına sert yanıt

  [ Çarşamba, 30 Eylül 2020 23:40:41 Z ]


  CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in "
 • Son dakika: Bakan Koca'dan önemli açıklamalar

  [ Çarşamba, 30 Eylül 2020 23:40:25 Z ]


  Son dakika... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kritik Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Bakan Koca ölüm sayılarıyla ilgili olarak yapılan spekülasyonlarla ilgili "Skor arayışında olanlar sayıyı gerçekten yüksek göstermeye çalışanlar neye dayanak arıyor" ifadelerini kullandı. Bakan Koca konuşmasında ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir'deki son durumla ilgili olarak "Ankara'da vaka sayısı %24.8 oranında düştü. 3 hafta öncesine göre düşüş ise %60'larda. İzmir'de vaka sayısı %26 oranında düştü. İstanbul'da vaka sayısı %2.8 oranında düştü" dedi.
 • Hamile eşini darbeden kadın ile kocasını tabancayla yaraladı

  [ Çarşamba, 30 Eylül 2020 22:20:43 Z ]


  Niğde'de, U.C., hamile eşi G.C.'yi darbeden kadın komşusu E.Y.'yi olay yerinde, kocası B.Y.'yi ise hastane önünde tabancayla vurarak yaraladı. Kaçan U.C., aranıyor.
 • Balık avlarken kayalıklardan denize atlayan kişi, kayboldu

  [ Çarşamba, 30 Eylül 2020 22:14:00 Z ]


  Zonguldak'ta kayalıklarda arkadaşıyla balık tutarken, "Ben denize gireceğim" diyerek denize atladığı iddia edilen Ufuk Yakupoğlu (44) gözden kayboldu. Arkadaşının ihbarı üzerine Yakupoğlu'nun bulunması için için AFAD ve Sahil Güvenlik ekipleri bölgede arama çalışması başlattı.

Haber Kategorileri

Son Dakika - GündemSporYaşam - SağlıkEkonomi - Döviz