Yaşam Haberleri

Bugün Sıcak Haberler

 • "Darbeciler, Alman demokrasisi için tehdit"

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 11:57:00 GMT ]


  Almanya'da iç istihbarattan sorumlu Anayasayı Koruma Dairesi Başkanı Thomas Haldenwang, darbe planladıkları gerekçesiyle bazı üyeleri tutuklanan İmparatorluk Vatandaşlarının (Reichsbürger), devlet ve demokrasi için tehdit oluşturduğu konusunda uyardı.
 • KKTC: GKRY tarafından kabul edilip edilmemesinin kıymetiharbiyesi yok

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 11:42:00 GMT ]


  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Dışişleri Bakanı Yannis Kasulidis'in, Birleşmiş Milletler (BM) ve KKTC arasında varılması muhtemel bir anlaşmayı kabul etmeyeceklerini bildirmesine ilişkin, "Dış politikamız ve ülkemize ilişkin kararların GKRY tarafından kabul edilip edilmemesinin kıymetiharbiyesi yoktur." ifadesini kullandı.
 • İran'da ölen gösterici sayısı 458'e yükseldi

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 11:31:00 GMT ]


  Norveç merkezli İran İnsan Hakları Örgütü (IHR), İran'da genç bir kadının gözaltına alındıktan sonra ölümüyle başlayan gösterilerde yaşamını yitirenlerin sayısının 458'e yükseldiğini açıkladı.
 • Küresel piyasalar negatif seyrediyor

  [ Perşembe, 08 Aralık 2022 10:57:00 GMT ]


  Küresel piyasalar, dünya genelinde güçlenen resesyon endişeleri karşısında merkez bankalarının gelecek hafta atacakları para politikalarına yönelik belirsizlik ve devam eden jeopolitik risklerle negatif bir seyir izliyor.

Haber Kategorileri

Son Dakika - GündemSporYaşam - SağlıkEkonomi - Döviz